Urząd | Imię i nazwisko | Kadencja |
Premier Pierwszy lord skarbu Przewodniczący Izby Gmin | Herbert Henry Asquith | 1915–1916 |
|
Kanclerz skarbu | Reginald McKenna | 1915–1916 |
Parlamentarny sekretarz skarbu | John Gulland lord Edmund Talbot | 1915–1916 1915–1916 |
Finansowy sekretarz skarbu | Edwin Samuel Montagu Thomas McKinnon Wood | 1915–1916 1916 |
Młodsi lordowie skarbu | Geoffrey Howard George Henry Roberts William Bridgeman Walter Rea | 1915–1916 1915–1916 1915–1916 1915–1916 |
Lord kanclerz | Stanley Buckmaster, 1. baron Buckmaster | 1915–1916 |
Lord przewodniczący Rady Przewodniczący Izby Lordów | Robert Crewe-Milnes, 1. markiz Crewe | 1915–1916 |
Lord tajnej pieczęci | George Curzon, 1. hrabia Curzon of Kedleston | 1915–1916 |
Minister spraw wewnętrznych | John Simon Herbert Samuel | 1915–1916 1916 |
Podsekretarz stanu w ministerstwie spraw wewnętrznych | William Brace | 1915–1916 |
Minister spraw zagranicznych | Edward Grey, 1. wicehrabia Grey of Fallodon | 1915–1916 |
Podsekretarz stanu w ministerstwie spraw zagranicznych | lord Robert Cecil | 1915–1916 |
Minister ds. kolonii | Andrew Bonar Law | 1915–1916 |
Podsekretarz stanu w ministerstwie ds. kolonii | Arthur Steel-Maitland | 1915–1916 |
Minister wojny | Horatio Kitchener David Lloyd George | 1915–1916 1916 |
Podsekretarz stanu w ministerstwie wojny | Harold Tennant Edward Stanley, 17. hrabia Derby | 1915–1916 1916 |
Finansowy sekretarz w ministerstwie wojny | Henry Forster | 1915–1916 |
Minister ds. Indii | Austen Chamberlain | 1915–1916 |
Podsekretarz stanu w ministerstwie ds. Indii | John Dickson-Poynder, 1. baron Islington | 1915–1916 |
Pierwszy lord Admiralicji | Arthur Balfour | 1915–1916 |
Parlamentarny i finansowy sekretarz przy Admiralicji | Thomas Macnamara | 1915–1916 |
Cywilny lord Admiralicji | Victor Cavendish, 9. książę Devonshire Victor Bulwer-Lytton, 2. hrabia Lytton | 1915–1916 1916 |
Przewodniczący Rady Rolnictwa i Rybołówstwa | William Palmer (2. hrabia Selborne) David Lindsay, 27. hrabia Crawford | 1915–1916 1916 |
Parlamentarny sekretarz przy Radzie Rolnictwa i Rybołówstwa | Francis Dyke Acland | 1915–1916 |
Minister blokady | lord Robert Cecil | 1916 |
Przewodniczący Rady Edukacji | Arthur Henderson Robert Crewe-Milnes, 1. markiz Crewe | 1915–1916 1916 |
Parlamentarny sekretarz przy Radzie Edukacji | Herbert Lewis | 1915–1916 |
Przewodniczący Rady Zarządu Lokalnego | Walter Long | 1915–1916 |
Parlamentarny sekretarz przy Radzie Zarządu Lokalnego | William Fisher | 1915–1916 |
Główny sekretarz Irlandii | Augustine Birrell Henry Duke | 1915–1916 1916 |
Wiceprzewodniczący Departamentu Rolnictwa dla Irlandii | Thomas Wallace Russell | 1915–1916 |
Kanclerz Księstwa Lancaster | Winston Churchill Herbert Samuel Edwin Samuel Montagu Thomas McKinnon Wood | 1915 1915–1916 1916 1916 |
Minister ds. amunicji | David Lloyd George Edwin Samuel Montagu | 1915–1916 1916 |
Parlamentarny sekretarz w ministerstwie ds. amunicji | Christopher Addison Arthur Lee | 1915–1916 1915–1916 |
Paymaster-General | Thomas Legh, 2. baron Newton Arthur Henderson | 1915–1916 1916 |
Minister bez teki | Henry Petty-Fitzmaurice, 5. markiz Lansdowne | 1915–1916 |
Poczmistrz generalny | Herbert Samuel Jack Pease | 1915–1916 1916 |
Asystent poczmistrza generalnego | Herbert Pease | 1915–1916 |
Minister ds. Szkocji | Thomas McKinnon Wood Harold Tennant | 1915–1916 1916 |
Przewodniczący Zarządu Handlu | Walter Runciman | 1915–1916 |
Parlamentarny sekretarz przy Zarządzie Handlu | Ernest George Pretyman | 1915–1916 |
Pierwszy komisarz ds. prac publicznych | Lewis Harcourt | 1915–1916 |
Prokurator generalny | Edward Carson Frederick Smith | 1915 1915–1916 |
Radca generalny Anglii i Walii | Frederick Smith George Cave | 1915 1915–1916 |
Lord adwokat | Robert Munro | 1915–1916 |
Solicitor General dla Szkocji | Thomas Brash Morison | 1915–1916 |
Prokurator Generalny dla Irlandii | John Gordon James Campbell | 1915–1916 1916 |
Solicitor General dla Irlandii | James O’Connor | 1915–1916 |
Lord steward | Horace Farquhar, 1. baron Farquhar | 1915–1916 |
Lord szambelan | William Mansfield, 2. baron Sandhurst | 1915–1916 |
Wiceszambelan Dworu Królewskiego | Cecil Beck | 1915–1916 |
Koniuszy królewski | Edwyn Scudamore-Stanhope, 10. hrabia Chesterfield | 1915–1916 |
Skarbnik Dworu Królewskiego | James Hope | 1915–1916 |
Kontroler Dworu Królewskiego | Charles Henry Roberts | 1915–1916 |
Kapitan Gentelmen-at-Arms | Edward Colebrooke, 1. baron Colebrooke | 1915–1916 |
Kapitan Ochotników Gwardii | Charles Harbord, 6. baron Suffield | 1915–1916 |
Lord-in-waiting | Richard Herschell, 2. baron Herschell Wentworth Beaumont, 1. wicehrabia Allendale George Hamilton-Gordon, 2. baron Stanmore John Brocklehurst, 1. baron Ranksborough Arthur Annesley, 11. wicehrabia Valentia Hylton Jolliffe, 3. baron Hylton | 1915–1916 1915–1916 1915–1916 1915–1916 1915–1916 1915–1916 |