Rumunia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – Wikipedia, wolna encyklopedia
Kod MKOl | ROU | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio | ||||||
Chorąży | ||||||
Liczba zawodników | 102 w 17 dyscyplinach | |||||
|
Rumunię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 reprezentowało 102 zawodników : 57 mężczyzn i 45 kobiet. Był to 22 start reprezentacji Rumunii na letnich igrzyskach olimpijskich[2].
Zdobyte medale[3][edytuj | edytuj kod]
Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Rezultat | Data |
---|---|---|---|---|---|
Złoto | Nicoleta-Ancuța Bodnar, Simona Radiș | Wioślarstwo | dwójka podwójna kobiet | 6:41,03 | 28 lipca |
Srebro | Ana Maria Popescu | Szermierka | szpada kobiet indywidualnie | W finale uległa reprezentantce Chin Sun Yiwen | 24 lipca |
Srebro | Mihăiță Vasile Țigănescu, Mugurel Semciuc, Ștefan Constantin Berariu, Cosmin Pascari | Wioślarstwo | czwórka bez sternika mężczyzn | 5:43,13 | 28 lipca |
Srebro | Marius-Vasile Cozmiuc, Ciprian Tudosă | Wioślarstwo | dwójka bez sternika mężczyzn | 6:16,58 | 29 lipca |
Skład kadry[edytuj | edytuj kod]
Boks[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Miejsce | |||
Cosmin Gîrleanu | waga musza mężczyzn | Asеnow P 0-5 | NQ | 17. | [4] | |||
Maria Nechita | waga piórkowa kobiet | Bye | Ali W 5-0 | Irie P 2-3 | NQ | 5. | [5] |
Gimnastyka[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Punkty | Pozycja | Punkty | Pozycja | |||
Marian Drăgulescu | skok | 13,999 | 16. | NQ | [6] |
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrządy | Razem | Pozycja | Przyrządy | Razem | Pozycja | |||||||||
V | UB | BB | F | V | UB | BB | F | |||||||
Maria Holbură | wielobój indywidualnie | 13,166 | 11,100 | 12,700 | 12,200 | 49,166 | 65. | NQ | 65. | [7] | ||||
ćwiczenia na poręczach | N/A | 11,100 | N/A | 11,100 | 80. | NQ | 80. | |||||||
ćwiczenia wolne | N/A | 12,200 | 12,200 | 65. | NQ | 65. | ||||||||
ćwiczenia na równoważni | N/A | 12,700 | N/A | 12,700 | 43. | NQ | 43. | |||||||
Larisa Iordache | N/A | 14,133 | N/A | 14,133 | 4. | DNS | [8] |
Judo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repasaże | Finał / 3.miejsce | Źródła | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Pozycja | |||
Alexandru Raicu | -73 kg (m) | Ōno P 00-10 | NQ | 17. | [9] | ||||
Vlăduț Simionescu | +100 kg (m) | Omar W 10-00 | Chammo P 00-01 | NQ | 9. | [10] | |||
Andreea Chițu | -52 kg (k) | Nguyễn Thị Thanh Thủy W 10-00 | Giuffrida P 00-10 | NQ | 9. | [11] |
Kajakarstwo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał A/B | Pozycja | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Cătălin Chirilă | C-1 1000 m (m) | 4:05,617 | 1. | N/A | 4:09,397 | 6. | 4:03,973 | 3. Finał B | 11. | [12] | |
Victor Mihalachi | 4:39,865 | 5. | 4:15,007 | 5. | NQ | ||||||
Cătălin Chirilă Victor Mihalachi | C-2 1000 m (m) | 4:00,459 | 5. | 3:51,565 | 3. | 3:27,399 | 2. | 3:29,285 | 5. Finał B | 5. |
Kolarstwo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Kolarstwo szosowe[edytuj | edytuj kod]
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Eduard-Michael Grosu | wyścig ze startu wspólnego (m) | DNF | [13] |
Kolarstwo górskie[edytuj | edytuj kod]
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Vlad Dascălu | cross-country (m) | 1:26:03 | 7. | [14] |
Koszykówka[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
3 x 3
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Claudia Cuic Gabriela Mărginean Ancuţa Stoenescu Sonia Ursu-Kim | 3×3 kobiet | Chiny 10-21 | Japonia 8-20 | Włochy 14-22 | Stany Zjednoczone 11-22 | Mongolia 22-14 | Rosyjski Komitet Olimpijski 12-21 | Francja 12-22 | 7. | NQ | 7. | [15][16] |
Lekkoatletyka[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Marius Cocioran | chód na 50 km (m) | N/A | 4:01:43 | 24. | [17] | |||
Claudia Bobocea | 1500 m (k) | 4:09,19 | 11. | NQ | [18] |
Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Alin Alexandru Firfirică | rzut dyskiem (m) | 61,90 | 17. | NQ | [19] | |
Andrei Toader | pchnięcie kulą (m) | 19,81 | 26. | NQ | [20] | |
Alexandru Novac | rzut oszczepem (m) | 83,27 | 7. | 79,29 | 12. | [21] |
Daniela Stanciu | skok wzwyż (k) | 1,90 | 18. | NQ | [22] | |
Bianca Ghelber | rzut młotem (k) | 71,72 | 11. | 74,18 | 6. | [23] |
Alina Rotaru | skok w dal (k) | 6,51 | 17. | NQ | [24] | |
Florentina Iusco | 6,36 | 20. | NQ |
Łucznictwo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Runda rankingowa | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Mădălina Amaistroaie | indywidualnie (k) | 634 | 37. | Long Xiaoqing P 2-6 | NQ | 33. | [25][26][27] |
Piłka nożna[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Rumunia | turniej mężczyzn | Honduras 1:0 | Korea Południowa 0:4 | Nowa Zelandia 0:0 | 3. | NQ | 11. | [28] |
Pływanie[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | |||
David Popovici | 50 m dowolnym (m) | 22,77 | 40. | NQ | [29] | |||
100 m dowolnym (m) | 48,03 | 8. | 47,72 | 5. | 48,04 | 7. | [30][31][32] | |
200 m dowolnym (m) | 1:45,32 | 4. | 1:45,68 | 7. | 1:44,68 | 4. | [33][34][35] | |
Daniel Martin | 100 m grzbietowym (m) | 56,91 | 38. | NQ | [36][37][38] | |||
Robert Glință | 53,67 | 12. | 53,20 | 8. | 52,95 | 8. | ||
200 m grzbietowym (m) | 1:59,,18 | 26. | NQ | [39][40][41] | ||||
Daniel Martin | 100 m motylkowym (m) | 55,09 | 53. | NQ | [42] | |||
Bianca-Andreea Costea | 50 m dowolnym (k) | 25,61 | 31. | NQ | [43] | |||
100 m dowolnym (k) | 56,35 | 35. | NQ | [44] |
Strzelectwo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||
Laura Ilie | karabin pneumatyczny (k) | 628,0 | 9. | NQ | [45][46] |
Szermierka[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/o 3. miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Iulian Teodosiu | szabla indywidualnie (m) | Mamutov W 15-11 | Curatoli W 15-13 | Berrè P 12-15 | NQ | 16. | [47] | ||
Ana Maria Popescu | szpada indywidualnie (k) | Bye | Kiria Tikanah W 15-10 | Song Se-ra W 15-6 | Beljajeva W 15-8 | Lehis W 15-11 | Sun Yiwen P 10-11 | [48] |
Tenis stołowy[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Ovidiu Ionescu | gra pojedyncza (m) | Bye | Chris Yan W 4-1 | Tsuboi P 1-4 | NQ | 33. | [49] | ||||
Bernadette Szőcs | gra pojedyncza (k) | N/A | Juan Liu P 2-4 | NQ | 17 | [50] | |||||
Elizabeta Samara | N/A | Sawettabut P 1-4 | NQ | 17. | |||||||
Bernadette Szőcs Elizabeta Samara aniela Dodean | turniej drużynowy (k) | N/A | Egipt W 3-0 | Hongkong P 1-3 | NQ | 5. | [51] | ||||
Ovidiu Ionescu Bernadette Szőcs | turniej mieszany | N/A | Wang Zhang Mo W 4-1 | Xu Xin Liu Shiwen P 0-4 | NQ | 5. | [52] |
Tenis ziemny[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Mihaela Buzărnescu | singiel (k) | Riske W 2-1 (6:7, 7:5, 6:4) | Vondroušová P 0-2 (1:6, 2:6) | NQ | 17. | [53] | |||
Monica Niculescu Raluca Olaru | debel (k) | N/A | Chan Hao-ching W 2-1 (7:5, 1:6, 10:6) | Perez Stosur P 0-2 (6:7, 5:7) | NQ | 9. | [54] |
Triathlon[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Pływanie | Zmiana 1 | Jazda na rowerze | Zmiana 2 | Bieg | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Felix Duchampt | mężczyźni | 18:39 | 0:38 | 57:42 | 0:29 | 31:38 | 1:49:06 | 36. | [55] |
Wioślarstwo[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zapasy[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż 1 | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Alin Alexuc-Ciurariu | -130 kg mężczyzn styl klasyczny | N/A | López P 0-9 | NQ | Mirzazade P 1-5 | NQ | 12. | [65] | |
Albiert Saritow | -97 kg mężczyzn styl wolny | N/A | Conyedo P 1-6 | NQ | 14. | [66] | |||
Alina Vuc | -50 kg kobiet styl wolny | N/A | Seliszka P 0-6 | NQ | 14. | [67] | |||
Andreea Ana | -53 kg kobiet styl wolny | N/A | Kaładzinska P 0-10 | NQ | 16. | [68] | |||
Kriszta Incze | -62 kg kobiet styl wolny | N/A | Sastin W 3-11 | Tynybekowa P 0-6[a] | NQ | Grigorjeva P 7-14 | NQ | 8. | [69] |
Uwagi[edytuj | edytuj kod]
- ↑ Pojedynek zakończony przez położenie przez łopatki.
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
- ↑ Flagbearers for 2020 Summer Olympics. Olympedia.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Romania at the 2020 Summer Olympics. Olympedia.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Medal Table. olympics.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympedia Flyweight (48–52 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympedia Featherweight (54–57 kilograms), Women. olympedia.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ DRAGULESCU Marian. gymnastics.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ HOLBURA Maria. gymnastics.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ IORDACHE Larisa Andreea. gymnastics.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U73. judoinside.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men O100. judoinside.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U52. judoinside.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Canoe Sprint–Results Book. canoeicf.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Cycling Olympic games 2020 results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Mountain Bike – Tokyo 2021 – Results Men. the-sport.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Final standings pools Toyko 2020 Summer Olympic Games Basketball - 3x3 event 2021. fiba.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Final standings brackets Toyko 2020 Summer Olympic Games Basketball - 3x3 event 2021. fiba.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Men’s 50km Race Walk. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Women’s 1500m. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Men’s Discus Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Men’s Shot Put. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Men’s Javelin Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Women’s High Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Women’s Hammer Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Women’s Long Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Individual Ranking Round. worldarchery.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Individual Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Final Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Men’s Olympic Football Torurnament Tokyo 2020. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke SemifinalsHeats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results 50 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results 100 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Men’s Olympic Games 2020 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Team Results. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Mixed Doubles Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tennis Women’s Olympic Games 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Tennis Women’s Olympic Games Doubles 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Results Elite Men 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Pair Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Fours Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Eight Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Women’s Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Women’s Pair Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Lightweight Womens Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Womens Four Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Women’s Eigth Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Greco-Roman Seniors 130 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Freestyle Seniors 97 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 50 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 53 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 62 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-12-12]. (ang.).