Бізнес-центр — Вікіпедія

Офісна будівля на Євгена Чикаленка, 42/4

Бізнес-центр — організація, що спеціалізується на підтримці малого та середнього бізнесу на початкових етапах його становлення. Бізнес-центр — це зазвичай сучасний офісний будинок або комплекс будинків, з необхідною інфраструктурою для ведення ділової діяльності. Це організація, яка надає інформаційні, консалтингові, маркетингові та інші послуги суб'єктам малого та середнього підприємництва, особам, що мають намір провадити підприємницьку діяльність[1];

Його основні функції складаються з інформаційної підтримки починаючих підприємців, пошуку замовників (інвесторів) на проекти, допомоги в підборі кадрів для керування, залучення зовнішніх експертів, навчання підприємців основам ведення бізнесу.

Як правило, вартість подібних послуг помітно нижча за ринкову, оскільки діяльність бізнесів-центрів частково фінансується за рахунок місцевих бюджетів і засобів засновників (великих наукових установ і компаній).

В травні 2019 року в Україні дозволили будувати 150-метрові хмарочоси, що мають більше 50 поверхів. В чинних раніше будівельних нормах (ДБН) максимальна висота становила 100 м.[2]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 р. № 510 «Про затвердження Порядку реєстрації організацій, діяльність яких спрямована на задоволення потреб суб'єктів малого та середнього підприємництва» [Архівовано 4 березня 2016 у Wayback Machine.] Перевірено 2009-06-02.
  2. В Украине разрешат строить офисы-небоскребы. ubr.ua. Архів оригіналу за 24 червня 2019. Процитовано 24 червня 2019.

Див. також[ред. | ред. код]