Вікіпедія:Що таке стаття? — Вікіпедія

Стаття Вікіпедії — це сторінка на цьому сайті що містить енциклопедичну інформацію. Станом на 16 липня 2024 року Українська Вікіпедія містить 1 336 610 статей.

З погляду зв'язності

[ред. код]

Статтею називають пов'язаний між собою текст, який має заголовок з основного простору імен, зміст якого відображає єдине значення його заголовка.

Сторінки значень описують кілька різних значень терміна, а сторінки перенаправлення зовсім не містять зв'язного тексту. Вони не потрапляють під визначення статті.

Відкриті та неенциклопедичні списки, такі, як списки для координації робіт, не можуть містити зв'язного енциклопедичного тексту (що відрізняє їх від енциклопедичних списків). Вони являють собою певний спосіб навігації по незавершеним розділам.

Установка в текстах статей посилань на інші статті потрібна, а установка посилань на сторінки значень не завжди.

З погляду якості

[ред. код]

З точки зору правил Вікіпедії, заготовки статей є окремим випадком статей. Термін «заготовка» описує не сутність об'єкта, а поточний рівень його якості.

Рекомендовані до прочитання статті, як правило, не повинні містити явних недоліків. Для інформування про недоліки в Вікіпедії застосовуються службові шаблони, які додають статті в приховані категорії, в тому числі:

тощо

На жаль, не всі наявні недоліки позначені відповідними шаблонами.

З погляду ботів

[ред. код]