Емблема | Команда | Місто / село | Стадіон | Рік заснування |
Прем'єр-ліга |
| «Верес» | Рівне | «Авангард» | 1957[1] |
| «Ворскла» | Полтава | «Ворскла» ім. Олексія Бутовського | 1955 |
| «Динамо» | Київ | «Динамо» ім. Валерія Лобановського | 1927 |
| «Дніпро-1» | Дніпро | «Дніпро-Арена» | 2015 |
| «Зоря» | Луганськ | «Авангард» Арена «Лівий берег» (Золочівська ТГ)[2] | 1923 |
| «Колос» | с. Ковалівка Білоцерківського району (Київська область) | «Колос» | 2012 |
| «Кривбас» | Кривий Ріг (Дніпропетровська область) | «Гірник» | 1927[3] |
| ЛНЗ | Черкаси | «Черкаси-Арена» | 2006 |
| «Металіст 1925» | Харків | «Металіст» Арена «Лівий берег» (Золочівська ТГ)[4] | 2016 |
| ФК «Минай» | с. Минай (Закарпатська область) | «Минай-Арена» | 2015 |
| «Оболонь» | Київ | «Оболонь-Арена» | 2013 |
| ФК «Олександрія» | Олександрія (Кіровоградська область) | КСК «Ніка» | 1990 |
| «Полісся» | Житомир | Центральний | 1959[5] |
| «Рух» | Львів | «Арена Львів» | 2003 |
| «Чорноморець» | Одеса | «Чорноморець» | 1936 |
| «Шахтар» | Донецьк | «Донбас Арена» «Арена Львів» (м. Львів)[6] | 1936 |
Перша ліга |
Група А |
| «Агробізнес» | Волочиськ (Хмельницька область) | «Юність» | 2016 |
| «Буковина» | Чернівці | «Буковина» | 1958 |
| «Епіцентр» | Кам'янець-Подільський (Хмельницька область) | ім. Григорія Тонкочеєва | 2019 |
| «Карпати» | Львів | «Україна» | 2020 |
| «Металіст» | Харків | «Металіст» «Авангард» (м. Ужгород)[7] | 2019 |
| «Нива» | с. Бузова (Київська область) | «Ювілейний» (м. Буча)[8] | 1980[9] |
| «Нива» | Тернопіль | Міський ім. Романа Шухевича | 1978 |
| «Поділля» | Хмельницький | «Поділля» | 1926[10] |
| «Прикарпаття» | Івано-Франківськ | «Рух» | 2016 |
| ФК «Хуст» | Хуст (Закарпатська область) | «Карпати» | 2019 |
Група Б |
| «Вікторія» | Суми | «Ювілейний» | 2015 |
| «Гірник-Спорт» | Горішні Плавні (Полтавська область) | «Юність» | 1989 |
| «Діназ» | Вишгород (Київська область) | «Діназ» (с. Демидів) | 1999 |
| «Інгулець» | смт Петрове (Кіровоградська область) | «Інгулець» | 2013 |
| «Кремінь» | Кременчук (Полтавська область) | «Кремінь-Арена» ім. Олега Бабаєва | 1959[11] |
| «Лівий берег» | Київ | Арена «Лівий берег» (Золочівська ТГ) | 2017 |
| ФСК «Маріуполь» | Маріуполь (Донецька область) | «Західний» «Колос» (м. Бориспіль)[12] | 2007 |
| МФК «Металург» | Запоріжжя | «Славутич-Арена» Центральний (м. Умань)[13] | 2017 |
| СК «Полтава» | Полтава | «Молодіжний» | 2011 |
| «Чернігів-ШВСМ» | Чернігів | «Юність» | 2003 |
Друга ліга |
| «Васт» | Миколаїв | Центральний міський (верхнє поле) «Іван» (м. Одеса)[14] | 2014 |
| «Дружба» | с. Мирівка (Київська область) | «Дружба» (м. Кагарлик) | 1961 |
| ПФК «Звягель» | Звягель (Житомирська область) | «Авангард» | 1993[15] |
| «Карпати-2» | Львів | «Україна» | 2022 |
| «Кремінь-2» | Кременчук (Полтавська область) | «Кремінь-Арена» ім. Олега Бабаєва | 2022 |
| ФК «Кудрівка» | с. Кудрівка (Чернігівська область) | «Кудрівка-Арена» | 1982[16] |
| «Локомотив» | Київ | НТК ім. Віктора Баннікова[17] | 1919 |
| МФК «Металург-2» | Запоріжжя | «Славутич-Арена» «Базис» (с. Кочубіївка)[18] | 2020 |
| «Нива» | Вінниця | Центральний міський | 1958[19] |
| «Реал Фарма» | Одеса | «Іван» | 2000 |
| «Рух-2» | Львів | ім. Богдана Маркевича (м. Винники) | 2023 |
| «Скала 1911» | Стрий (Львівська область) | «Сокіл» | 2020 |
| ФК «Тростянець» | Тростянець (Сумська область) | ім. Володимира Куца | 2015 |
| «Чайка» | с. Петропавлівська Борщагівка (Київська область) | Центральний ім. Михайла Бруквенка (смт Макарів)[20] | 2008 |
| ЮКСА | с. Тарасівка Фастівського району (Київська область) | НТК ім. Віктора Баннікова (м. Київ)[21] | 2015 |