Файл:Бердянск. Нижний Бердянский маяк, Дальняя коса. Украина.jpg — Вікіпедія

Повна роздільність(4605 × 2474 пікселів, розмір файлу: 5,27 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: «Приазовський національний природний парк», Бердянський, Мелітопольський, Приазовський райони, міста Бердянськ та Мелітополь.
  • Нижній Бердянський маяк на Дальній Косі м.Бердянськ — розташований на півночі Азовського моря на південному краю Бердянської коси, в місті Бердянськ Запорізької области України. Він вказує путь до Бердянського порту, розташованого в середині Бердянської затоки.

Нижній, Бердянський, маяк, Верхній, Бердянський, маяк, на Дальній Косі, м.Бердянськ, Бердянські маяки, рік заснування, старий, коли побудований, на Азмолі.

Почато будівництво 22 квітня 1838 року. Як джерело освітлення використовувалися гасові лямпи. Будівля маяка є восьмигранною кам'яною вежею білого кольору з помаранчевою смугою посередині. Висота маяка — 23 метри. С 1883 року для освітлення почали використовувати електричні фонарі. Було використано апарат системи Френеля III розряду. В 1889 на маяку встановили парниковий гудок для подачі сигналів при поганій видимості — під час туманів і снігу. 15 лютого 1911 року була прокладена телефонна лінія до маяка.
Русский: Нижний Бердянский маяк на Дальней Косе г. Бердянск — расположен на севере Азовского моря на южной оконечности Бердянской косы, в городе Бердянск Запорожской области Украины. Он указывает путь к Бердянскому порту, расположенному в глубине Бердянского залива. Начато строительство 22 апреля 1838 года. В качестве источника света использовались керосиновые лампы. Здание маяка представляет собой восьмигранную каменную башню белого цвета с оранжевой полосой посередине. Высота маяка — 23 метра. С 1883 года в качестве источника света стали использоваться электрические лампы. Использовался аппарат системы Френеля III разряда. В 1889 году на маяке установили паровой гудок для подачи сигналов при плохой видимости — во время туманов и снега. 15 февраля 1911 года была проложена телефонная линия к маяку.
Це фотографія природоохоронної території в Україні, номер у каталозі конкурсу «Вікі любить Землю»: 23-104-5002
Час створення
Джерело Власна робота
Автор Максимус Ємельянов

Ліцензування

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах такої ліцензії:
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.


Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

0,0125 секунда

27,4 міліметр

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний08:04, 29 травня 2016Мініатюра для версії від 08:04, 29 травня 20164605 × 2474 (5,27 МБ)Максимус ЕмельяновUser created page with UploadWizard

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані