Cell Stem Cell — Вікіпедія

Cell Stem Cell
англ. Cell Stem Cell[1]
Країна видання  США[1]
Тематика регенеративна медицина, стовбурові клітини, тканинна інженерія
Мова англійська[1]
Видавець Cell Press і Elsevier
Засновано 2007
ISSN-L 1875-9777
ISSN 1934-5909 (друковане видання)
1875-9777 (інтернет-публікація[d])

cell.com/cell-stem-cell/home(англ.)

Cell Stem Cell — це рецензований науковий журнал, який публікує Cell Press (Elsevier), що присвячений дослідженням стовбурових клітин та їх використанню в лікуванні стовбуровими клітинами й регенеративній медицині.

Журнал охоплює широкий спектр тем, пов’язаних із дослідженням стовбурових клітин, включаючи біологію ембріональних, дорослих та індукованих плюрипотентних стовбурових клітин, а також їх диференціацію та потенційне використання в регенеративній медицині. Крім того, Cell Stem Cell публікує дослідження етичних, правових і соціальних проблем, пов’язаних із дослідженням стовбурових клітин, що відображає прагнення журналу розглядати ширші наслідки цієї галузі, що швидко розвивається.

Історія[ред. | ред. код]

Cell Stem Cell був заснований у червні 2007 року як дочірній журнал престижного Cell, головного наукового журналу, відомого своїми новаторськими дослідженнями в галузі молекулярної та клітинної біології. Визнаючи швидке зростання та трансформаційний потенціал досліджень стовбурових клітин, Cell Press, видавець Cell, вирішив створити спеціальну платформу для поширення високоякісних досліджень стовбурових клітин. З цією метою було створено Cell Stem Cell, щоб бути центром спільноти стовбурових клітин, забезпечуючи форум для дослідників, де вони можуть ділитися своїми висновками, обговорювати нові ідеї та сприяти співпраці. З моменту заснування журнал був присвячений публікації високоякісних оригінальних досліджень, оглядів і коментарів щодо останніх досягнень біології стовбурових клітин та їх потенційного застосування в медицині.

Характеристика[ред. | ред. код]

  • Видається раз на місяць, головний редактор Шейла Чарі.
  • Відкритий доступ до статей відкладений, через 12 місяців.
  • Дослідницькі статті та огляди публікуються приблизно у співвідношенні 7 до 1.[2][3]
  • Імпакт-фактор 24,633 (2020).

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в г The ISSN portalParis: ISSN International Centre, 2005. — ISSN 1875-9777
  2. Cell Stem Cell. Intute. Процитовано 19 червня 2010.
  3. 2009 Journal Citation Reports Science Edition.