Обговорення користувача:Nataliia79 — Вікіпедія

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Nataliia79!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:16, 1 грудня 2016 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Повітряний кодекс України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:57, 1 лютого 2017 (UTC)[відповісти]

Шаблон Edited у статті Парга[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Парга був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:41, 11 лютого 2017 (UTC)[відповісти]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.idss.org.ua/about.html etc. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.

Попередження щодо порушення авторських прав[ред. код]

Будь ласка, зверніть увагу, що у Вікіпедії дозволено використовувати лише тексти та матеріали, які поширюються на Creative Commons Attribution/Share-Alike ліцензіях з вказанням автора та GNU Free Documentation License, Версії 1.2 або будь-якої наступної версії, опублікованої Free Software Foundation. Копіювання, включаючи дослівний переклад, джерел, які не розповсюджені на цих засадах, є порушенням авторського права.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту.

Будь ласка, ознайомтесь з правилами Вікіпедії. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. --Helixitta (ut) 18:19, 20 березня 2017 (UTC)[відповісти]

Порушення авторських прав у статті Хуст[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Хуст, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://guide.karpaty.ua/uk/places/chust http://zak-kray.do.am/publ/2-1-0-25. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Хуст.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Хуст, і вона буде відновлена.

Шаблон Edited у статті Родріґо Каро[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Родріґо Каро був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:01, 21 серпня 2017 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Nataliia79!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)[відповісти]

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Nataliia79:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»-- --Yasnodark (обговорення) 12:51, 8 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Вітаю @Nataliia79:, Дякую за чергові статті, бачу ви перкладаєте також з англійської. Тож можливо вас зацікавлять якісь з нижче перелічених потрібних статей про найбільш яскраві англомовні фантастичні романи: Вершник на хвилі шоку[en], На крилах пісні, Катаклізм: Рукопис Гопкінса[en], Світ Роша, або політ коника[en], , Прогульник Рідлі[en] Зазубрена орбіта, Сліпі голоси, Моторне літо[en], Марсіяни, забирайтеся додому, Та маючи пис...[en], Навпіл надлюдина[en], Гладіатор (роман), Радіо Дарвіна[en], Шадрах у вогнищі[en], Рухливий Марс[en], Алло, Америко![en], Компанія снів з обмеженою відповідальністю[en], Діти грому, Повноцінна людина, Пейзаж часу, Узріли ангці горе[en], За блакитним горизонтом подій[en], Світ з-поміж[en], Тінь ката[en], Зоретрус, Дике сім'я[en], Азот зафіксовано[en], Галактичне оточення[en], Книга дивних нових речей, Блукач, Людина з плюсом, Нічний цирк[en], Концтабір, Павана, Додолу, до Землі, 334, П'ята голова Цербера, Танцівники на краю світу, Чергування, Клятва вірності, Багатобарвна земля[en], Зупинка на Занзибарі, Тернії, подав широкий спектр, щоб було що обирати, тож кількості не жахайтеся.--Yasnodark (обговорення) 16:49, 3 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]

Щодо польської та англомовної тематики статті можна доповнювати матеріалами зі cтатей з цих енциклопедій:

романи 1-1, автори 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, а також цієї статті: Владимир Аникеев НАУЧНАЯ ФАНТАСТИКА ПОЛЬШИ в Антології "Истребитель ведьм" 5 в польському аспекті.----Yasnodark (обговорення) 16:49, 3 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]

@Nataliia79: вітаю, сподіваюся, що ви повернетесь ще до участі "Фантастичній осені" та знайдете час на кілька статей про фантастичні твори. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:20, 29 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]
@Nataliia79: вітаю ще раз! Хотів запропонувати вам прийняти участь у навколовікіпедійному опитуванні (з додатковою прихованою метою для розширення фантастичного контекту вікі), яке я вже тривалий час проводжу з приводу анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. За домовленістю включати можна усі твори обсягом 100 і більше сторінок без різниці, як твір названо при виданні, а також окремі менші твори, проте в цьому випадку виключно, якщо твір названо романом. Також дозволяється включати цикли творів короткої форми у разі видання їх під однією обкладинкою. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманого від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, 50-й - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна інша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)[відповісти]
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Зибучий пісок[fr]» (англ. «Quicksand», 1967) https://coollib.net/b/85154/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці подібно до цієї, цієї або цієї сторінки.--Yasnodark (обговорення) 15:17, 12 березня 2019 (UTC)[відповісти]

Пані Наталю. У Вашій статті, для оформлення шаблону карточки, достатньо вставити шаблони {{Особа}} або {{Письменник}}. Після попереднього запису статті Ви пересвідчитесь, що картка статті майже повністю заповнена. При бажанні, можна додати розділи в шаблон, які відсутні. З повагою і якнайкращими побажаннями --ValeriySh (обговорення) 17:21, 9 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Nataliia79!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)[відповісти]

Вікіпедія:WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю Nataliia79 Звертаю вашу увагу на вікіподію Вікіпедія:WikiGap 2019, хоча я і не є її організатором, я там додав зокрема помітних письменниць-фантасток, список на сторінці Вікіпедія:WikiGap 2019/Пропоновані теми. Можливо вас зацікавлять запропоновані жіночі обличчя фантастики. З повагою--Yasnodark (обговорення) 14:44, 1 березня 2019 (UTC)[відповісти]

Пропозиція тощо[ред. код]

Nataliia79 вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь,, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. На жаль вибачаюся за свій косяк - досі не дорахував минулорічну осінь, обсяги підрахунків переважали вільний час та наснагу, тож ще не все дорахував та намагатимусь найближчим часом дотягти цей камінь нагору.--Yasnodark (обговорення) 13:49, 2 вересня 2019 (UTC)[відповісти]

Nataliia79 вітаю, нагадую, що офіційна частина тематичника вже стартувала.--Yasnodark (обговорення) 13:14, 28 вересня 2019 (UTC)[відповісти]
Nataliia79 вітаю за статті, проте у другій і частково першій статті про премії варто додати назви творів українською, в другій також і номінантів.--Yasnodark (обговорення) 14:44, 29 листопада 2019 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Березін Ілля Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 08:19, 23 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)[відповісти]

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Запрошення[ред. код]

Вітаю Nataliia79! Запрошую вас до нижнього обговорення фантастичного питання тут, бо схоже пінги не спрацювали.--Yasnodark (обговорення) 16:11, 19 листопада 2020 (UTC)[відповісти]

Шаблон Edited у статті Нахум Цемах[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нахум Цемах був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:40, 7 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Nataliia79!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом підвищити активність у Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:58, 28 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:00, 13 березня 2021 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений Центральній та Східній Європі, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри. Зокрема, цього року вперше введена окрема номінація, спрямована на визначення найкращих статей.

Додаткові призи можна виграти у категоріях «Чехія» та «Польща» завдяки підтримці партнерів — Чеського центру у Києві та Польського Інституту у Києві відповідно. Планується проведення вебінарів разом із партнерами, стежте за нашими новинами.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» минулого року. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:04, 2 квітня 2021 (UTC)[відповісти]

Відзнаки за участь у «Фантастичній осені 2018» у Вікіпедії[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у тематичній акції «Фантастична осінь 2018».

Хоч і з затримкою, але ГО «Вікімедіа Україна» буде рада надіслати вам відзнаки та сувеніри за ваш внесок у цій кампанії. Ми відправили вам посилання на анкету для збору адрес та інші деталі вікіпоштою. Будь ласка, перевірте пошту і заповніть анкету.

Ще раз дякую за ваш внесок до розвитку вільних знань українською мовою! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:39, 1 вересня 2021 (UTC)[відповісти]

Вітаю Nataliia79! Дякую за попередній внесок і вітаю у новому сезоні, адже вже незабаром Фантастична осінь 2021, проте реєструватися і починати писати і поліпшувати статті можна вже зараз!--Yasnodark (обговорення) 16:38, 8 вересня 2021 (UTC)[відповісти]


Вітаю Nataliia79! Нагородження фантастичних подій за різні роки буде об'єднане, тому є певна затримка, щоб врахувати внесок тих к-чів, що взяли участь у ФО-2021. На жаль у вас цього року не знайшлося часу на осяжну участь. Проте ваш фантастичний внесок, зроблений під час попередніх тематичників має бути оцінений, найпевніше однією з перелічених книг:
  1. У нетрях Темнолісу. Книга 1. Легенди Світокраю https://fantlab.ru/edition110528
  2. Том О’Ніл Давні друзі. За мотивами ірландських легенд https://www.yakaboo.ua/davni-druzi-za-motivami-irlands-kih-legend.html
  3. Відбір https://fantlab.ru/work479108
  4. Гарун і море оповідок https://fantlab.ru/edition92075
  5. Люди і миші https://www.livelib.ru/book/1000663776-lyudi-i-mishi-paul-bigel
  6. Сканери https://www.livelib.ru/book/1000745792-skanery-robert-m-zonntag українською
  7. Знищення. Книга перша трилогії Південний округ https://fantlab.ru/edition194815
  8. Доторк https://fantlab.ru/edition270500
  9. Чарівник https://fantlab.ru/edition253481
  10. Бункер. Ілюзія https://fantlab.ru/edition223274
  11. Книга дивних нових речей https://nashformat.ua/products/knyga-dyvnyh-novyh-rechej-705716
  12. Зрошення пустелі https://book-ye.com.ua/catalog/suchasna-zarubizhna-proza/zroshennya-pusteli/
  13. Смiлла та iї вiдчуття снiгу https://www.livelib.ru/book/1000608077-smilla-ta-yiyi-vidchuttya-snigu-peter-hog/~55
  14. Підземна залізниця https://bookchef.ua/product/pidzemna-zaliznitsya-syuzhetnaya-super/
  15. Тиша https://www.livelib.ru/book/1000568891-tisha-peter-hog
  16. 2084. Кінець світу https://fantlab.ru/edition187656

Тому прошу вас розтавити книги у вашому порядку пріорітетності (зверху - найбажаніші) та позначити ті, що у вас є чи назвати відверто неприйнятну книгу з інших причин, ми спробуємо врахувати ваші побажання, щоб уникнути найменш бажаних варіантів, щоб ви не отримали непотрібну річ. Чим оперативнішою буде ваша відповідь, тим легше буде враховувати ваше побажання і зробити заміну на еквівалентну чи дешевшу книжку, проте відсутню у вас, бо інші також визначаються, а також, чи ви вже заповнили анкету, згадану Антоном? І зі святами!---Yasnodark (обговорення) 14:43, 6 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до Тижня Джозефа Конрада у Вікіпедії[ред. код]

Привіт! Запрошую вас взяти участь у тематичному тижні зі створення та покращення статей про Джозефа Конрада — відомого англійського письменника польського походження, уродженця України.

Його постать є літературним символом спільної англійсько-польсько-української культурної спадщини. Однак зараз у Вікіпедії доробок письменника та теми, пов’язані з його постаттю, дуже мало розкриті. Тож разом з Польським інститутом у Києві громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує заповнити цю тематичну прогалину. Активних учасників та учасниць чекають сувеніри від організаторів.

Сподіваємося, вам буде цікаво долучитися!

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся Польщею і/або літературою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:22, 15 листопада 2021 (UTC)[відповісти]

Фантастична осінь у Вікіпедії: Ваші призи[ред. код]

Доброго дня! Дякую за вашу активну участь у тематичній кампанії «Фантастична осінь». Зараз ми у ГО «Вікімедіа Україна» фіналізовуємо підсумки цього проєкту за 2021 рік та попередні роки — і хотіли б надіслати вам поштою призи та сувеніри за ваш внесок.

Якщо ви хочете отримати їх, прохання надати нам вашу адресу. Я надіслав вам вікіпоштою посилання на анкету, яку потрібно заповнити. Якщо ви не отримали листа, перевірте спам та/або напишіть мені за адресою anton.protsiukwikimedia.org.ua або ж вікіпоштою за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:40, 23 грудня 2021 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Nataliia79!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:44, 29 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Позавчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Додаткові призи можна виграти у категорії «Австрія» завдяки підтримці партнерів. Можливо, будемо оголошувати більше спецномінацій — стежте за нашими новинами, зокрема у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Активним учасникам і учасницям конкурсу в минулі роки варто звернути увагу на оновлення цьогорічного конкурсу:

  • Перш за все оновлений тематичний формат конкурсу — пишемо про країни Ради Європи. Отже, додалося 20 нових країн із Західної, Північної та Південної Європи, а натомість кілька країн Центрально-Східної Європи тепер не підпадають під тематику конкурсу (зокрема Росія та Білорусь)
  • Внесено зміни до конкурсної формули, за якою будуть визначатися переможці. Загалом система оцінювання 2023 року мотивує створювати небагато якісних статей на противагу великому числу низькоякісних статей.
  • Також запроваджено коефіцієнти країн — чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії (пропорційно її населенню та висвітленню в англійській Вікіпедії), тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:20, 17 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Пропозиція[ред. код]

Nataliia79, вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 17 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся вам і цього року захочеться створити низку статей і за відповідності порогу отримати книжковий приз. З повагою--Yasnodark (обговорення) 13:56, 16 вересня 2023 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом[ред. код]

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви входите до числа найактивніших авторів української Вікіпедії, створивши понад 100 статей — тож ви також зробили вагомий внесок до цього зростання й розвитку!

Ви можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

  • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
  • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

З 26 січня до 4 лютого також триває Вікімарафон 2024. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:24, 27 січня 2024 (UTC)[відповісти]